Antykwariat Rara Avis istnieje od czerwca 1992 roku.


Jesteśmy członkiem Międzynarodowej Unii Antykwarycznej CINOA i członkiem Stowarzyszenia Antykwariuszy i Marszandów Polskich SAiMP (którego prezes w latach 2009-2015 i obecny wiceprezes, Zuzanna Migo-Rożek, jest współwłaścicielką antykwariatu).

Nasz antykwariat był pierwszym polskim antykwariatem książkowym w sieci.

Zajmujemy się sprzedażą i zakupem, a także przyjmowaniem do sprzedaży aukcyjnej i komisowej starych książek, starodruków, kartografii, grafiki, rękopisów, fotografii, plakatów, druków ulotnych.


AUKCJE

Specjalizujemy się w organizowaniu trzy razy do roku (zawsze luty, maj i październik) profesjonalnych aukcji antykwarycznych w zakresie wystawiania dawnych książek (XV-I poł. XX w.), map i atlasów, widoków miast, grafik, rękopisów, plakatów, fotografii, druków ulotnych.

Organizujemy również raz w roku aukcje starych pocztówek. Aukcjom towarzyszą rzetelnie opracowane katalogi, które prezentowane są na stronie internetowej antykwariatu.
Do końca 2014 roku zorganizowaliśmy 111 aukcji antykwarycznych.


Następna aukcja za

Wydajemy też bieżące katalogi ofertowe. Ukazało się ich już 146. Pośredniczymy w tworzeniu kolekcji na życzenie klientów. Wydajemy dokumenty wywozowe oraz opinie o zakupowanych u nas przedmiotach. Nasz antykwariat istnieje od czerwca 1992 roku. Jesteśmy członkiem Międzynarodowej Unii Antykwarycznej CINOA i członkiem Stowarzyszenia Antykwariuszy Polskich SAP (od 2009 prezesem SAP jest Zuzanna Migo-Rożek – współwłaścicielka antykwariatu).